img img
ico

marzec – sierpień
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 18:00 sobota 8:00 do 14:00

ico

wrzesień – luty
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 16:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00

Ziemia

img

W naszym sklepie znajdziesz ziemie ogrodniczą. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ziemia ogrodnicza sklep Zielone Hobby Lublin

Nasze sklepy z ziemią ogrodniczą:

  • Sklep Ogrodniczy Zielone Hobby – ul. Abramowicka 43
  • Sklep Ogrodniczy Zielone Hobby – ul. Turystyczna 45

Ziemia ogrodnicza dla wymagających

Szukasz dobrej ziemi ogrodniczej dla roślin w Lublinie? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza sieć sklepów ogrodniczych oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji ogrodu w tym ziemię ogrodniczą i wiele innych produktów takich jak nawozy, sprzęty ogrodnicze, systemy nawadniające, korę ozdobną, siatki rabatowe i inne! Przed zakupem warto zastanowić się jaka ziemia ogrodniczą będzie najlepsza dla Twoich roślin. Można wyróżnić kilka rodzajów gleby. Jedną z nich jest gleba gliniasta (ciężka), trudna w uprawie, gdyż zawiera składniki pokarmowe, lecz powoli się nagrzewa i jest mało przepuszczalna. Kolejna to gleba lekka piaszczysta, która jest bardzo łatwa do uprawy, ma dużą przepuszczalność, jej podłoże jest suche i o dużym stopniu przewiewności, szybko się nagrzewa i wymaga dość częstego nawadniania, gleba piaszczysto-gliniasta zawiera dużo składników odżywczych. Można dostać również glebę torfową lub wapienną.

W sieci sklepów zielonehobby znajdziesz wiele rodzajów ziemi, a zatrudniona kadra specjalistów z branży ogrodniczej pomoże wybrać Ci odpowiednią dla Twoich roślin. Priorytetem naszej działalności jest wysoki komfort i zadowolenie naszych Klientów, dlatego zatrudniamy najlepszych pracowników, którzy mają nie tylko dużą wiedzę i umiejętności, ale również profesjonalnie pomagają i doradzają Klientom najlepsze dla nich rozwiązania. Decydując się na ziemię ogrodniczą z naszego sklepu, a także nasze usługi, możesz liczyć na miłą i przyjazną atmosferę, kompleksową obsługę i najwyższej jakości produkt! Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, dlatego stale poszerzamy ofertę naszego sklepu, a nasze produkty, w tym ziemia ogrodnicza pochodzi od cenionych w branży producentów. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości ziemi ogrodniczej w Lublinie!

W sklepie naszym sprzedajemy nie tylko ziemie ogrodniczą

Każdy ogród wymaga od jego właściciela wiele poświęconego mu czasu. Tylko to jest w stanie zagwarantować, że będzie się on należycie prezentował. Każdy właściciel ogrodu powinien się więc zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia, dzięki którym będzie mógł uczynić ze swojego kawałka ziemi obiekt zazdrości znajomych i sąsiadów. Są takie prace, które można wykonać bez użycia narzędzi, w zdecydowanej większości przypadków są one jednak niezbędne.

Każdy ogrodnik ma obecnie łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju narzędzi. Bez problemu można znaleźć sklep ( stacjonarny czy też online ), w którym można takiego zakupu dokonać. Przed decyzją o tym, jakie narzędzia zakupimy należy zastanowić się nad kilkoma istotnymi kwestiami. Najważniejszą z nich jest ustalenie, jaka gleba znajduje się na należącym do nas kawału ziemi. Jeżeli jest gliniasta, oznaczać to będzie konieczność zakupu mocniejszych narzędzi, uprawa takiej gleby wymagać będzie więcej siły. Bardziej miękka, przepuszczalna ziemia oznacza możliwość kupienia lżejszych narzędzi. W naszym sklepie znajdziecie narzędzia do każdego rodzaju gleby.

Porastające Twój ogród krzewy powinny być regularnie przycinane. Pomocne będą tutaj nożyce ręczne. Pędy najlepiej jest obcinać sekatorem, w naszej ofercie posiadamy zarówno jedno, jak i dwuręczne. Grabie umożliwią szybkie uprzątnięcie warstwy zalegających na ziemi jesiennych liści. Jeżeli chcesz posadzić kwiaty, nie obędzie się bez takich narzędzi jak motyka i łopata. Odpowiednie nawodnienie zapewni roślinom wąż ogrodowy oraz konewka, w naszej ofercie znajdziecie wiele ich modeli do wyboru, w różnych kolorach.

Gwarantujemy, że wszystkie dostępne u nas narzędzia wykonane zostały z odpornych na uszkodzenia materiałów wysokiej jakości. Wydaje nam się również, że ceny naszych produktów są konkurencyjne wobec tych, z jakimi będziecie mieć do czynienia w innych sklepach ogrodniczych. Zapraszamy do Zielonego Hobby, znajdziesz tu wszystko, co potrzebne aby zapewnić Twojemu ogrodowi piękny wygląd. W razie pytań i wątpliwości poradą służą nasi pracownicy.