img img
ico ul. Choiny 1
ico ul. Abramowicka 43
ico ul. Turystyczna 45
ico Ludwin Kolonia 25A
ico

kwiecień – wrzesień pn – pt 8:00 do 18:00 sobota 8:00 do 15:00
Ludwin Kolonia 25A pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00

ico

październik – marzec pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00
Ludwin Kolonia 25A pn – pt 8:00 do 16:00 sobota 8:00 do 13:00

Donice

img

W naszym sklepie znajdziesz donice jakich szukasz. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Donice sklepy w Lublinie

Nasze sklepy z donicami:

  • Sklep Ogrodniczy Zielone Hobby – ul. Choiny 1
  • Sklep Ogrodniczy Zielone Hobby – ul. Abramowicka 43
  • Sklep Ogrodniczy Zielone Hobby – ul. Turystyczna 45

 

Szukasz eleganckich donic w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu! Donice stanowią solidną podstawę dla korzeni, ale również właściwie dobrane stanowią piękną dekorację pomieszczeń mieszkalnych, balkonów, tarasów czy przydomowych ogródków. Donice powinny być odpowiednio dobrane do gatunku i rozmiaru roślin, ale również odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych – deszczu, mrozu, wilgoci, czy też mocnych promieni słonecznych. Mają one bowiem za zadanie chronić glebę przed nadmiernym wyschnięciem lub zamarznięciem gleby. Powinny być stworzone z solidnego materiału, który nie zostanie zniszczony za sprawą silnego wiatru, mocnych i dużych opadów deszczu czy innych czynników zewnętrznych.

Aby zapewnić roślinom właściwy wzrost, donice powinny mieć odpowiedni rozmiar i głębokość. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest otwór służący do odprowadzania wody, a także powłoka filtrująca, która ma odprowadzić gromadzący się nadmiar wody w donicy. W sklepie zielonehobby oferujemy ogromny wachlarz donic w różnych rozmiarach i kolorach. Dodatkowo dysponujemy osłonkami plastikowymi, ceramicznymi różnego rodzaju dekoracjami. Priorytetem sklepu, który prowadzimy, jest satysfakcja i komfort naszych Klientów. Aby zrealizować ten cel, zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczony zespół. Nasi pracownicy to specjaliści z branży ogrodniczej, którzy chętnie pomogą Ci w doborze odpowiedniej donicy, a także dekoracji dla Twoich roślin i innych produktów.

Ogromna wiedza wraz z doświadczeniem i umiejętnościami, pozwalają im profesjonalnie pomagać Klientom w doborze odpowiednich dla nich rozwiązań. Korzystając z naszych usług i kupując u nas donice, możesz liczyć na miłą atmosferę i najwyższą jakość! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty donic!