img img
ico

marzec – sierpień
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 18:00 sobota 8:00 do 14:00

ico

wrzesień – luty
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 16:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00

Środki ochrony roślin

img

Nasza pasja do roślin pozwoliła nam zgromadzić liczne grono stałych Klientów, którzy docenili jakość i różnorodność oferowanego przez nas asortymentu. Zielone Hobby to sieć sklepów działających na terenie Lublina.

Środki ochrony roślin, ich mieszaniny, czy też żywe organizmy służą ochronie roślin uprawnych przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami ze strony szkodliwych organizmów żywych, regulowania wzrostu, niszczenia niemile widzianych roślin, a także rozwoju innych procesów biologicznych, którym poddane są rośliny uprawne, nie zaliczając do tej grupy nawozów, a także do ulepszenia wszelkich właściwości lub skuteczności tych substancji. Jak widać środki ochrony roślin są aktualnie konieczne w każdym gospodarstwie rolnym, przydomowym ogrodzie, sadzie, czy też na działce. Środki ochrony roślin bazują na skutecznych środkach chemicznych, które zapewniają wysoko dajną uprawę, a przy tym w żaden sposób nie szkodzą środowisku.

Środki ochrony roślin – sklep Zielone Hobby

Są przede wszystkim bezpieczne dla człowieka i zwierząt. Szukasz sklepu w Lublinie z wysokiej jakości środkami do ochrony roślin? Jesteś w doskonałym miejscu! Lubelska sieć sklepów ogrodniczych Zielone hobby oferuje szeroki wybór artykułów ogrodniczych najbardziej popularnych marek z branży ogrodniczej, w tym profesjonalnych środków ochrony roślin przeznaczonych do walki z chwastami, owadami, grzybami, ślimakami i innymi szkodnikami. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego też krok po kroku poszerzamy naszą ofertę produktów. Aktualnie oprócz chemicznych środków ochrony roślin mamy w swojej ofercie sadzonki roślin, owocowe drzewka, artykuły do ochrony ogrodu, a także bardzo bogaty asortyment odzieży ochronnej. Wszystkie oferowane przez nas artykuły i produkty charakteryzują się wysoką jakością i pochodzą od cenionych w branży ogrodniczej producentów. Gwarantujemy, że wysoka jakość naszych produktów idzie w parze z niskimi, konkurencyjnymi cenami. Zainteresowany? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty środków ochrony roślin Lublin sklep.

Środki ochrony roślin kupisz w Lublinie: