img img
ico

kwiecień – wrzesień pn – pt 8:00 do 18:00 sobota 8:00 do 15:00
Ludwin Kolonia 25A pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00

ico

październik – marzec pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00
Ludwin Kolonia 25A pn – pt 8:00 do 16:00 sobota 8:00 do 13:00

Artykuły ogrodnicze Lublin

Nasza pasja do roślin pozwoliła nam zgromadzić liczne grono stałych Klientów, którzy docenili jakość i różnorodność oferowanego przez nas asortymentu. Zielone Hobby to sieć sklepów działających na terenie Lublina.

Zielone Hobby Lublin: donice, ziemia ogrodnicza, sadzonki kwiatów

Centrum ogrodnicze Zielone Hobby to sieć sklepów, które działają na terenie Lublina. Naszym klientem oferujemy szeroki wachlarz artykułów ogrodniczych profesjonalnych i najpopularniejszych marek z branży ogrodniczej. Jeśli masz zamiar dokonać aranżacji swojego ogrodu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdziecie: sadzonki kwiatów, zioła, drzewka owocowe, akcesoria związane z ochroną ogrodu i roślin, doniczki, ziemie, narzędzia ogrodnicze, sadzonki, donice, agrotkaniny, grille i wiele innych. Oferujemy sadzonki kwiatów i roślin od najlepszych producentów w bardzo niskich cenach. Wszystkie nasze rośliny i drzewka bardzo szybko i łatwo przyjmują się na nowych stanowiskach. Doniczki, które u nas znajdziecie cechuje wysoka jakość wykonania, piękny wygląd i trwałość. Posiadamy zarówno małe doniczki, jak też duże donice o różnych wzorach, kształtach i rozmiarach. Znajdują się wśród nich donice do roślin domowych, a także te, które mogą stanowić ozdobę ogrodu, tarasu lub balkonu. Zachęcamy do zaopatrzenia się w agrotkaniny, czyli materiały, które jeszcze nie tak dawno wykorzystywane były w profesjonalnym ogrodnictwie czy też w architekturze krajobrazu. Aktualnie można je znaleźć w przydomowych ogrodach. Ich celem jest poprawienie efektywności produkcji plonów, tłumienie wzrostu chwastów i ułatwienie zachowania optymalnej wilgotności gleby. Oferujemy również środki owadobójcze, chwastobójcze oraz grzybobójcze różnego rodzaju. Ponadto znajdziecie u nas ziemie, która jest podstawą by cieszyć się pięknymi roślinami, dobrej jakości owocami i warzywami. Posiadamy wiele rodzajów ziemi i podłoża ogrodniczego. Oferujemy również wiele innych produktów, które pomogą Wam w pielęgnacji i prowadzeniu ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na artykuły winiarskie.

Ziemia ogrodnicza Lublin

Mieszkasz w Lublinie? Hodujesz rośliny i jesteś zainteresowany zakupem ziemi ogrodniczej o wysokiej jakości? Powinieneś zapoznać się z bogatą ofertą sklepu Zielone Hobby. Znajdziesz tutaj wszystko to, co jest niezbędne do tego, aby prowadzić efektywną hodowlę roślin zapewniając im możliwie najlepsze warunki wzrostu. Nasz sklep oferuje nie tylko ziemię ogrodniczą ale też narzędzia, które są niezbędne w ogrodzie i na działce ( sekator, motyka, grabie itd ), różne rodzaje nawozów, siatkę służącą ogrodzeniu działki oraz wiele innych produktów. Jeżeli pasjonujesz się hodowlą roślin, to na pewno docenisz jakość naszej oferty. Jeśli chodzi o ziemię ogrodniczą, to wyróżniamy kilka jej typów. Przed podjęciem decyzji o zakupie którejś z nich musisz zastanowić się nad tym, jaka opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Zależy to w głównej mierze od tego, jaki rodzaj gleby znajduje się na Twojej działce. Może to być gleba gliniasta, hodowola roślin na jej bazie to żmudna praca. Jeżeli jest to gleba piaszczysta, będziesz musiał zapewnić jej regularne nawadnianie. Nie wymagamy od naszych klientów, aby posiadali specjalistyczną wiedzę na temat gleby. Nasi konsultanci służą profesjonalną poradą.Po tym, gdy zapoznają się z sytuacją zgłaszającego się do nas klienta, poznają jego plany dotyczące uprawy roślin,pomogą mu wybrać odpowiednią ziemię ogrodniczą. Zapewniamy, że wszystkie produkty, które można znaleźć w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych dostawców i producentów. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość naszych produktów. Jaką ilość ziemi należy kupić? Zależy to od specyfiki miejsca, w którym ma odbywać się uprawa roślin. Mniejszej ilości ziemi będzie potrzebował trawnik, znacznie więcej teren, na którym chcesz posadzić drzewa lub krzewy. Z tego co zauważyliśmy wynika, że najwięcej kierowanych do nas zapytań dotyczy bylin. Mieszkasz w Lublinie lub w najbliższych okolicach tego miasta? Masz działkę lub ogród, a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z uprawą roślin? Wejdź na stronę naszego sklepu, a w razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszym konsultantem. Chętnie odpowie on na każde pytanie dotyczące naszej oferty. Sklep Zielone Hobby zaprasza!