img img
ico

marzec – sierpień
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 18:00 sobota 8:00 do 14:00

ico

wrzesień – luty
Lublin: Abramowicka
pn – pt 8:00 do 16:00 sobota 8:00 do 14:00
Lublin: Choiny
pn – pt 9:00 do 17:00 sobota 8:00 do 14:00

Narzędzia ogrodnicze

img

Nasza pasja do roślin pozwoliła nam zgromadzić liczne grono stałych Klientów, którzy docenili jakość i różnorodność oferowanego przez nas asortymentu. Zielone Hobby to sieć sklepów działających na terenie Lublina.

Pielęgnacja ogrodu lub roślin balkonowych wymaga systematycznej pracy, na którą składa się pielenie, podlewanie, usuwanie chwastów, grabienie lub koszenie trawnika i inne. Do wykonywania tych czynności niezbędne są profesjonalne narzędzia ogrodnicze. Na wybór odpowiednich narzędzi składa się wiele czynników. Przede wszystkim powinny być one solidnie wykonane przy użyciu wytrzymałych materiałów. Nasz sklep oferuje szeroki wybór narzędzi ogrodniczych, które nie tylko ułatwią Ci pracę, ale także sprawią, że będzie przyjemniejsza i przyniesie Ci satysfakcję.

Narzędzia ogrodnicze – sklep Zielone Hobby

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który przyda Ci się do pielęgnacji Twojego trawnika. W utrzymaniu go w idealnym stanie pomogą Ci narzędzia tnące takie jak sekatory, nożyce, nożyczki, noże ogrodnicze. Późnym latem lub jesienią o czystość zadbasz dzięki grabiom i widłom – to one pomogą Ci uprzątnąć suche, opadłe liście. Jeśli lubisz sadzić rośliny lub wysiewać nasiona, warto sięgnąć po siewniki, sadzarki, motykę lub łopatę. Nawet z pozoru proste czynności takie jak regularne podlewanie roślin warto ułatwić sobie poprzez zakup konewki, którą możesz znaleźć w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. Praktyczne siewniki pozwolą Ci na precyzyjne i równomierne wysiewanie nasion trawnika.

Asortyment, który posiadamy, obejmuje również inne urządzenia niezbędne do prawidłowej pielęgnacji zieleni. Proponowane przez nas narzędzia nie tylko ułatwią Ci pracę, ale sprawią, że szybciej będzie przynosiła efekty. Nasze narzędzia są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu oraz dostępne w konkurencyjnych cenach. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych urządzeń, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla swojego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – sklep ogrodniczy Lublin.

Narzędzia ogrodnicze kupisz w Lublinie: